KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14498006
nr 1449 8006
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
"Organic patterns", Signerad FJ, Akvarell på papper. Bildmått: 22x29 cm, yttermått inklusive ram: 22x29 cm, oramat löst blad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:51:24
21/2 15:54:25
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson